Závesné svetlo do kuchyne: 50 dizajnových závesných svetiel

prívesok ľahký kuchynský ostrovček drevené zavesenie

V našej dnešnej veľkej zbierke obrazov skúmame nápady na moderné osvetlenie kuchynského ostrova a baru pomocou závesných svetiel do kuchyne. Ponúkame vám 50 nápadov na dizajnové závesné svetlá v rôznych štýloch, ktoré si môžete kúpiť a skrášliť tak svoj domov. Neváhajte ich objaviť tu:

Kuchynské závesné svietidlo Alphabeta od Luca Nichetta

závesné svetlo kuchynský ostrovný luster dizajnové osvetlenie

Talianske závesné svetlá Alphabeta od Luca Nichetta sú charakteristické svojimi vintage tvarmi. Ich hravé farby vnesú do každej kuchyne veľa osobnosti a sú vhodné aj na ozdobu spoločenského priestoru. Navyše tieto farby môžu slúžiť ako akcenty v monochromatickom interiéri.

Svetlo do kuchyne Smithfield S od Flos

ostrovné závesné svetlo závesné osvetlenie do kuchyne

Smithfield S je krásna závesná lampa navrhnutá Jasperom Morrisonom a predávaná spoločnosťou Flos. Smithfield S je svietidlo, ktoré kombinuje to najlepšie z trendov svetelných produktov a súčasného interiéru kuchyne. Vďaka svojmu lakovanému povrchu vytvára pekný ozdobný akcent nad centrálnym dreveným ostrovom..

Replika kuchynského závesného závesného svietidla Applomb  

Moderné kuchynské ostrovné závesné svetlo

Aplomb Replica je inšpirovaná dizajnérskym osvetlením tohto názvu od značky Foscarini. Má tú výhodu, že je oveľa dostupnejší ako originál a zachováva si tieto pekné tvary. Môže byť použitý samostatne v malej miestnosti alebo v skupinách pre väčšie kuchyne s barom alebo centrálnym ostrovom.

Medené kuchynské závesné svetlo Stanley od Original BTC

závesné svetlo kuchynská lampa medený centrálny ostrovček

Prívesné svetlo Stanley je dielom Petera Bowlsa distribuované spoločnosťou Original BTC. Je vyrobený z medi a reaguje na najnovšie trendy v interiérovom dizajne, ktoré stavia na tomto klasickom materiáli. Stručne povedané, tieto svetlá majú klasický tvar a veľmi súčasný vzhľad..

Dizajnové závesné svietidlo Fat Light Replica

kuchynské závesné osvetlenie dizajn vnútorné osvetlenie

Fat Light je ikonický model z kolekcie Beat od Toma Dixona, ktorého repliku je teraz možné kúpiť za cenu okolo 50 eur. Je to model preferovaný mnohými dizajnérmi, ktorí oceňujú všestranné svietidlá s elegantnými tvarmi..

Ďalšie závesné svetlá inšpirované kolekciou Beat od Toma Dixona

závesné svetlo kuchynské farebné moderné osvetlenie

Rovnako ako model vyššie, tieto závesné svetlá sú inšpirované kolekciou Beat a majú super svieži vzhľad.

Dizajnové závesné svetlo do kuchyne Slim LED od spoločnosti Vibia

závesná svetlá závesná tyč do kuchyne

Tieto dramatické závesné svetlá navrhnuté spoločnosťou Jordi Vilardell pre spoločnosť Vibia transformujú interiéry s vysokými stropmi do priestoru, v ktorom dominuje súčasné umenie..

Dizajnové osvetlenie pomocou závesných žiaroviek E27 s päticou Muuto

závesný ľahký kuchynský bar centrálny kuchynský ostrovček

Zásuvka E27 sa vyznačuje svojim vintage vzhľadom, ktorý odhaľuje žiarovky Edison pred očami používateľov interiéru. Šikovný a v súčasnosti veľmi trendový, tento druh osvetlenia tu dostáva veľmi peknú interpretáciu Mattiasa Ståhlboma.

Lames Mini dizajnový závesný luster od ET2 Lighting

závesné svetlo vnútorné osvetlenie kuchyne

V rovnakom štýle stále nájdeme svietidlá Lames Mini, ktoré vydávajú jemné a príjemné kvalitné svetlo, ktoré je takmer možné zameniť so sviečkami..

Závesné svetlo do kuchynského ostrovčeka Starburst Multipoint od spoločnosti Et2 Lighting

Súčasné kuchynské závesné svietidlo centrálny ostrov

Starburst Multipoint je ďalšie jasné svetlo na kuchynský ostrov. Zvláštnosťou tohto precízneho modelu je, že je vyrobený z veľmi jemného skla ručne opracovaného.

Kuchynské svetlo s centrálnym ostrovom Bijou od Fabbian

závesné svetlo do kuchyne v priemyselnom dizajne

Závesné lustre Bijoux majú jednoduché, decentné tvary, ktoré z nich robia fantastickú voľbu na zdobenie a osvetlenie minimalistických kuchynských ostrovov a barov..

Dizajnové kuchynské ostrovné osvetlenie Fucsia 1 od Flos

závesné svetlo osvetlenie kuchynského ostrovčeka

Fucsia 1 je závesná lampa, ktorú navrhol Achille Castiglioni v mene spoločnosti Flos. Svietidlá tohto modelu majú kónické tvary. Sú skvelou voľbou pre kuchyne, ktoré kladú dôraz na čisté línie a minimalistický dizajn..

Závesné svetlo do kuchyne Summit od spoločnosti Tech Lighting

Kuchynské závesné svetlo kuchynská ostrovná lampa

Summit je kónické zavesenie jednoduchšieho tvaru. Tieto svetlá sú k dispozícii v dvoch veľkostiach, aby sa zmestili do akéhokoľvek priestoru.

Dizajnové závesné svetlo na kuchynský ostrov Caviar od Arteriors

Moderné kuchynské ostrovné závesné svetlo

Kaviár je veľmi ľahká závesná lampa, ktorá sa dá umiestniť nad bar, centrálny kuchynský ostrov alebo dokonca nad jedálenský stôl. Dierovaný kovový kužeľ obsahuje žiarovku obklopenú priehľadnou guľou.

Bond závesný svetelný dizajn od Terzani

Kuchynský ostrovný závesný svetelný dizajnový luster do kuchyne

Moderné závesné svetlo Bond je v podstate svietidlo v tvare gule, ktoré zdobí malá elegantná línia, ktorá cirkuluje okolo lopty. Tento model je jedinečný v tom, že je schopný poskytnúť difúzne osvetlenie pre príjemnú atmosféru a v prípade potreby aj sústredené svetlo..

Kuchynské závesné svietidlo Panton VP6 od Aspen Creative

závesný ľahký kuchynský ostrovček moderné lustre

Panton VP6 je veľmi elegantné závesné svetlo v čiernom odtieni na ozdobu modernej kuchyne a do vnútorných priestorov v zenovom štýle..

Kuchynská závesná lampa Roost Constellation

závesné svetlo kuchynský ostrovček originálne svietidlo

Kuchynské závesné svetlo Roost Constellation je inšpirované vzhľadom hviezdnej oblohy a má formu železných glóbusov ozdobených desiatkami ručne vyvŕtaných dier roztrúsených po jeho povrchu..

Štúdiové kuchynské ostrovné svetlo od Thomasa Bernstranda

Moderné kuchynské ostrovné závesné svetlo

S týmito dizajnovými svetlami, nazývanými Studio, Thomas Bernstrand odráža formu priemyselných žiaroviek s impozantným vzhľadom. Jedná sa o tradičnú formu, ktorá bola znovu objavená s nádychom súčasnej jednoduchosti.

Dizajnové osvetlenie a zavesenie kuchyne Oculo od Jeremyho Pylesa

závesný svetlý dizajn interiéru kuchyne

Lampa Oculo, ktorú navrhol Jeremy Pyles, je vyrobená z fúkaného skla. Jedná sa o luxusný predmet, ktorý má zaoblené telo, ktoré sa jemne zužuje smerom k otvoru v spodnej časti.

Dizajnové závesné svetlo pre moderný kuchynský dekor Agnes Luster

kuchynský bar závesné svetlo kuchynské ostrovné svetlo

Táto lampa je replikou pôvodného lustra od Lindsey Adelman. Veľmi originálny, je to objekt za prijateľnú cenu, ktorý nepochybne zapôsobí na vašich hostí.

Závesná lampa Talo pre súčasnú kuchynskú dekoráciu so stredovým ostrovom

nápady kuchynského ostrova

Talo je jednoduché, efektívne a elegantné moderné svietidlo. So svojimi čistými líniami a rafinovanými tvarmi dokáže diskrétne a efektívne osvetliť kuchynský ostrov alebo pracovný priestor..

Dizajnové osvetlenie pre centrálny kuchynský ostrov Diamond od JSPR

foto osvetlenie kuchynský dizajn ostrov centrál

Diamantové závesné svetlá sú založené na geometrických vzoroch, ktoré majú tvar diamantu (odtiaľ pochádza aj jeho názov). Sú dokonalým spôsobom, ako dodať vašej kuchyni originálnejší vzduch.

Dizajnový vešiak na kuchynský ostrovček Conic Section

nápady na závesné svetlá pre kuchyňu

Tieto monochromatické svietidlá jednoduchých tvarov budú príjemným doplnkom k dekorácii bielej kuchyne alebo oblasti na prípravu jedál s povrchmi zo svetlého dreva. Ide teda o produkt, ktorý sa odporúča najmä majiteľom interiérov v severskom štýle. !

Dizajnové závesné svetlo na kuchynský ostrov Octo od Seppo Koho

Moderné lustre do kuchyne deco

Octo je dizajnový kuchynský ostrov alebo barové svetlo, ktoré upúta pozornosť všetkých milovníkov škandinávskeho dizajnu. Dielo Seppo Koho patrí do zbierky drevených závesných svetiel podobného tvaru.

Dizajnové závesné svetlo do kuchyne Caravaggio

moderné osvetlenie kuchyne dizajn vnútorné osvetlenie

Závesné žiarovky Goodman od Thomasa O’Briena

interiérový dizajn kuchynského ostrovčeka

Goodman je moderné závesné svetlo, ktoré vynašiel Thomas O’Brien. Je inšpirovaná vinobraním a vo vnútri má metalickú vrstvu, ktorá jej dodáva veľmi súčasný nádych..

Kuchynské závesné svietidlo Hicks v štýle Vintage od spoločnosti Visual Comfort

závesné svetlá do kuchynského ostrova

Hicks je ďalšie svietidlo vo vintage štýle od Thomasa O’Briena, ktoré by nepochybne vyhovovalo tým, ktorí zbožňujú retro akcenty do kuchynských dekorov. Osloví aj majiteľov kuchýň inšpirovaných atmosférou typicky francúzskeho petti bistra..

Kovové závesné svetlo priemyselného dizajnu

závesné svetlo do interiéru kuchyne

Závesné svetlá pre súčasnú kuchynskú dekoráciu Spillray od Axo Light

kuchynský interiér závesná lampa ostrovček

Spillray je celá zbierka jemne tvarovaných závesných svetiel. Popisované spoločnosťou Axo Light, sú vyrobené z materiálu Pyrex, ktorý je veľmi odolným materiálom.

Závesný luster na dekoráciu centrálneho kuchynského ostrova Pharos Pendant od Jeremyho Pylesa

kuchynský bar závesný svetelný nápad

Svetlo Pharos je dielom Jeremyho Pylesa. Na rozdiel od iných závesných svetiel podobného tvaru má toto svietidlo dlhšiu žiarovku, ktorá zaisťuje efektívnejšie osvetlenie dosky kuchynského ostrova.

Kuchynské svetlo a dizajnové závesné svetlo Kon od Leucos Lighting

kuchynský dizajn osvetlenie ostrovného baru

Kon je závesná lampa vytvorená spoločnosťami Noti Massari a Renato Tosso a predávaná spoločnosťou Lecos Lighting. Vďaka svojim svetlým odtieňom sú tieto svetlá jednoduché, ale atraktívne. Obsahujú kovové chrómové kúsky, ktoré sa budú dobre hodiť k takmer akémukoľvek štýlu interiéru kuchyne..

Malé dizajnové závesné svetlo na dekoráciu kuchyne Castore 25 od Artemide

moderná kuchynská ostrovná lampa

Castore 25 vynašli Huub Ubbens a Michele De Lucchi v mene Artemide. Toto malé kuchynské závesné svetlo je veľmi prispôsobivé a veľmi ľahké.

Moderná závesná lampa na kuchynský ostrov Castore od spoločnosti Seed Design

biele kuchynské závesné osvetlenie moderný ostrovný dizajn

Castore je produkt Seed Design vyrobený z betónu, ktorý určite osloví milovníkov minimalistického dizajnu. Vo vašom taupe sa perfektne hodí k interiérom v bielej farbe a k drevu.

Škandinávske osvetlenie a dizajnové zavesenie Mhy od Nórska hovorí o Muutovi

kuchynský ostrovný dizajn osvetlenia interiérový dizajn

Toto svietidlo v severskom štýle vyjadruje hravú stránku škandinávskeho dizajnu. K dispozícii v niekoľkých farbách je možné ho nainštalovať do akéhokoľvek rohu kuchyne a jedálne.

Svietidlo v štýle rocku a závesné svetlo do kuchyne od spoločností Diesel fashin a Foscarini

nápady na dizajn kuchyne

Lampa Rock je model, ktorý je výsledkom spolupráce módnej spoločnosti Diesel a návrhárov Foscarini. Tento model je ideálny pre domácnosti v modernom štýle a jeho geometrický tvar dobre funguje s povrchmi v neutrálnych a prírodných tónoch..

Kuchynské závesné svetlo Grain Light od Muuto

moderné závesné svetelné nápady dizajn kuchyne

Dizajnový luster pre moderný kuchynský dekor Wireflow 2D LED od Vibie

kuchyne deco ilot závesné svetlá

Wireflow 2D LED je originálny luster vyvinutý spoločnosťou Arik Lévy pre značku Vibia. Toto je ďalšia lampa, ktorá pekne interpretuje geometrické tvary.

Moderné dizajnové osvetlenie do kuchyne a dizajnové osvetlenie: Kolekcia Broadway od Jamesa R. Moder

Moderná biela kuchynská závesná lampa deco centrálny ostrov

Moderná guľová lampa a medené svietidlo od Toma Dixona

kuchynský bar osvetlenie ostrovčeka

S touto medenou guľovou lampou ponúka Tom Dixon teplý a atraktívny model svietidla do interiérov, ktoré vyžadujú dotyk decentného luxusu.

Moderné závesné svetlo Alina od Tech Lighting do dizajnovej kuchyne

závesné osvetlenie kuchynský ostrovný bar

Dizajnové kuchynské osvetlenie s malými modernými svietidlami Sun od Tech Lighting

nápady na moderné osvetlenie kuchyne

Tu sú ďalšie dva produkty od Tech Lighting v sochárskom skle pre dekoratérov, ktorí dávajú prednosť použitiu svietidiel, aby dodali interiérom umelecký nádych..

Le Klint 172 dizajnové kuchynské závesné svetlo od Le Klint

interiérový dizajn osvetlenie kuchyne

Guľová lampa: dizajnové závesné svetlo do kuchyne Random 1 Light Globe od Moooi

závesné svietidlá s guľovou lampou interiérový dizajn kuchyne

Random 1 Light Globe je svietidlo navrhnuté spoločnosťou Bertjan Pot pre spoločnosť Moooi. Je to emblematický model, ktorý pripomína plátno pavúka a ktorý vo dne iv noci vytvára umelecké svetelné efekty.

Nápad na návrh osvetlenia kuchynského ostrova so svietidlom Coral od Davida Trubridge

guličkový závesný svetelný bar osvetlenie kuchynského ostrovčeka

Coral je originálny luster, ktorý je umiestnený v sérii nadrozmerných kuchynských svetiel. Tieto sú vynikajúcou voľbou pre kuchyňu s vysokými stropmi. Fungujú tiež dobre v stredne veľkých vnútorných priestoroch, kde vytvárajú zaujímavé ohnisko.

Moderné biele závesné svetlo Skygarden od Flos

centrálne ostrovné závesné osvetlenie

Závesná lampa Skygarden je veľmi zaujímavé dielo Marcela Wandersa, ktoré distribuuje Flos. Navonok tento kus drobného nábytku vyzerá ako obyčajná lampa, ale jeho interiér zdobí veľmi detailný a pôsobivý kvetinový vzor..

Závesné svetlo kuchynského ostrova Bloom od spoločnosti Kartell

moderné kuchynské ostrovné závesné svetlá

Moderné osvetlenie Chasen S2 od Patricie Urquioly

dizajnové závesné svetlo do kuchynskej tyče

Chasen S2 je vynikajúce závesné svietidlo od Patricie Urquioly v bielej farbe. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá obklopuje difúzor z matného skla.

Dizajnové závesné svetlo do kuchyne Aim Multi-Light od Ronana & Erwan Bouroullec

centrálne kuchynské ostrovné závesné osvetlenie

Závesné svetlo v dizajne uzla *

moderný kuchynský závesný svetelný dizajn

* Fotografia závesného svetla dizajnu Knot od Vitamínový život